Parts at the Figura Studio Theatre:

2019/2020

Tamás Boglár - Tamás Gyopár: Sure ; rendező: -, 2019.

2018/2019

Smoke ; rendező: Hudi László, 2019.

JOEY – Martin McDonagh: The Lieutenant of Inishmore ; rendező: Albu István, 2018.

; rendező: Dézsi Szilárd, 2018.

ANFISA – Chekhov: Three Sisters ; rendező: Albu István, 2018.

2017/2018

VERONICA – Elise Wilk: Cold ; rendező: Leta Popescu, 2018.

V-Monologues ; rendező: Albu István, 2017.

Anya-Banya – Lázár Ervin meséje nyomán írta: Demeter Kata: The Tiniest Witch ; rendező: Nagy Regina, 2017.

2016/2017

Elfish – Moșu Norbert-László – Biró Réka: The Tree of Life ; rendező: Csiki Zsolt, 2017.

ISMENE / PANOPE – Racine: Phaedra ; rendező: Albu István, 2017.

ANYUSKA, Jolán`s mother – Parti Nagy Lajos - Darvas Ferenc: Ibusár ; rendező: Barabás Árpád, 2016.

2015/2016

Bogi – Barabás Olga: Ward Nr. 12 ; rendező: Barabás Olga, 2016.

Rozsdás, a jewellery-thief fox – Moșu Norbert-Lálszó: Incanto ; rendező: Csiki Zsolt, 2016.

And – Matei Vișniec: Nina ; rendező: Sardar Tagirovsky, 2015.

Friedrich Dürrenmatt: The Physicists ; rendező: Albu István, 2015.

Székely Csaba: Sandmonster ; rendező: Botond Nagy, 2015.

2014/2015

Manka – Václav Čtvrtek – Kárpáti Péter: Rumcajs, The Thief ; rendező: Dézsi Szilárd, 2014.

Russian hero – Ubu-ness ; rendező: Márkó Eszter, 2014.

2013/2014

Kórász Tamás/ Prologue – William Shakespeare: A Midsummer Night’s Dream ; rendező: Balogh Attila, 2014.

Actress Dejanira – Carlo Goldoni: Mirandolina ; rendező: Dézsi Szilárd, 2013.

Márkó Eszter : Whistler’s Adventures ; rendező: Márkó Eszter, 2013.

2012/2013

Inna, her sister – Nikolay Kolyada: Murlin Murlo ; rendező: Barabás Árpád, 2013.

Woman – János Háy: The Mandrake ; rendező: Kövesdy István, 2013.

Frog, wraith – Zalán Tibor: The Ass On Top of the Tower ; rendező: Dézsi Szilárd, 2012.

The Last Moment ; rendező: Bicskei István, 2012.

2011/2012

Sulla Robot – (Brave) New World ; rendező: Victor Ioan Frunză, 2012.

Rita Sebestyén: Antique Market of Kantarzsín ; rendező: Béres László, 2012.

Elza, thief girl – H. C. Andersen – Jevgenyij Svarc: Snowqueen ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

2010/2011

Peter Handke: The Hour We Knew Nothing of Each Other ; rendező: Bozsik Yvette, 2011.

Imre Katona: Days of Madness ; rendező: Katona Imre, 2011.

Varjúné – Big Hootnanny ; rendező: Béres László, 2011.

Colombina – Carlo Goldoni: The Liar ; rendező: Barabás Olga, 2010.

2009/2010

A widow from Firenze – William Shakespeare: All’s Well That Ends Well ; rendező: Kövesdy István, 2009.

2007/2008

First sister-in-law – Federico García Lorca: Yerma ; rendező: Béres László, 2007.

Comfy – Brothers Grimm: Hansel and Gretel ; rendező: Dézsi Szilárd, 2007.

Antonio, the gardener – Pierre-Augustin Caron Beaumarchais: The Marriage of Figaro ; rendező: Anger Zsolt, 2007.

2006/2007

Cashier – Vaszilij Szigarev: Black Milk ; rendező: Barabás Árpád, 2007.

Parasitus, the king’s slave – Péter Bornemisza: Hungarian Electra ; rendező: Katona Imre, 2007.

The menace’s mother – One Thousand and One Nights: Abul Hassan, the Menace ; rendező: Dézsi Szilárd, 2006.

Bírónő – Foxplay ; rendező: Béres László, 2006.

2005/2006

Daughter – Zsolt Láng: Winter Garden ; rendező: Patkó Éva, 2006.

The lady of gardens – Stories from the Invisible Town ; rendező: Vava Ștefănescu, 2006.

Amandine, his wife – Georges Feydeau: Cat in the Hat ; rendező: Kövesdy István, 2005.

Balloon, balloon seller, Squirrel, chef – Wilhelm Hauff: Nose, the Dwarf ; rendező: Dézsi Szilárd, 2005.

Thrasher ; rendező: Uray Péter, 2005.

2004/2005

March of Young Lives (in memoriam Attila József) ; rendező: , 2005.

Legacy ; rendező: Béres László, 2005.

Ilona – Molnár Ferenc: Glass Shoe ; rendező: Béres László, 2005.

Xena – Benedek Elek: Darky Boy ; rendező: Kolozsi Kilián, 2004.

Vera, waitress – Chekhov: The Wedding ; rendező: Florin Vidamski, 2004.

2003/2004

Fishseller girl – Molière: Scapin’s Deceits ; rendező: Béres László, 2004.

Csubukova, Szofja Sztyepanova – Chekhov: A Marriage Proposal ; rendező: Barabás Árpád, 2004.

The wife/Death – The Mill ; rendező: Uray Péter, 2003.

Storks – Wilhelm Hauff: Caliph Stork ; rendező: Kolozsi Kilián, 2003.

Luza, the owl – Wilhelm Hauff: Caliph Stork ; rendező: Kolozsi Kilián, 2003.

2002/2003

Chorus – Aeschylus: Agamemnon ; rendező: Béres László, 2003.

Lisa – Wedekind: Lulu ; rendező: András Lóránt, 2003.

Cat – Brothers Grimm: The Musicians of Bremen ; rendező: A társulat, 2002.

Chorus – Katalin Thuróczy - Károly Horváth: Comedy a Penny’s Worth ; rendező: Árkosi Árpád, 2002.

2001/2002

Bird – Fodor Sándor: Csipike and Kukucsi ; rendező: Béres László, 2002.

Martha – Petőfi Sándor: Hammer of the County ; rendező: Béres László, 2001.

1997/1998

Fulvia – Arlecchino in the Underworld ; rendező: Gelu Badea, 1998.

Petőfi a Bit Differently ; rendező: , 1998.

Nurse Anna – Stanisław Ignacy Witkiewicz: The Madman and The Nun ; rendező: Árkosi Árpád, 1997.

1996/1997

Szőcs Géza: Romeo and Juliet ; rendező: Vadas László, 1997.

Kokó – Görgey Gábor: Joystate ; rendező: Vadas László, 1996.

1994/1995

Friedrich Dürrenmatt: The Physicians ; rendező: Vadas László, 1994.

1992/1993

Children – Sławomir Mrożek: The House on the Border ; rendező: Kövesdy István, 1992.