Parts at the Figura Studio Theatre:

2019/2020

GIZI GÉZÁNÉ – Örkény István: Tót Family ; rendező: Florin Vidamski, 2019.

2018/2019

Smoke ; rendező: Hudi László, 2019.

SUZY – Mike Leigh: Abigail’s Party ; rendező: Barabás Árpád, 2019.

; rendező: Dézsi Szilárd, 2018.

IRINA – Chekhov: Three Sisters ; rendező: Albu István, 2018.

2017/2018

ERIKA ROTH (biology, chemistry, geography) – Marius von Mayenburg: Martyr ; rendező: Keresztes Attila, 2018.

EVA – Elise Wilk: Cold ; rendező: Leta Popescu, 2018.

V-Monologues ; rendező: Albu István, 2017.

Amarilla – Lázár Ervin meséje nyomán írta: Demeter Kata: The Tiniest Witch ; rendező: Nagy Regina, 2017.

2016/2017

The Only One ; rendező: Györfi Csaba, 2017.

OENONE – Racine: Phaedra ; rendező: Albu István, 2017.

Onegin ; rendező: Botond Nagy, 2017.

Rita, Helga, Marie – Theresia Walser: Our Forests Haven't Been This Wild In Forever ; rendező: Botos Bálint, 2016.

2015/2016

Ancsa – Barabás Olga: Ward Nr. 12 ; rendező: Barabás Olga, 2016.

Krakél Karolia, a crow – Moșu Norbert-Lálszó: Incanto ; rendező: Csiki Zsolt, 2016.

Veta, beloved wife of Mr. Dumitrache – Ion Luca Caragiale: A Stormy Night ; rendező: Albu István, 2016.

And – Matei Vișniec: Nina ; rendező: Sardar Tagirovsky, 2015.

Friedrich Dürrenmatt: The Physicists ; rendező: Albu István, 2015.

Székely Csaba: Sandmonster ; rendező: Botond Nagy, 2015.

2014/2015

Young Woman – David Harrower: Knives in Hens ; rendező: Barabás Árpád, 2014.

Mother Ubu – Ubu-ness ; rendező: Márkó Eszter, 2014.

2013/2014

Fatima Mansur – Roland Schimmelpfennig: The Arabian Night ; rendező: Albu István, 2014.

Fúvós Fancsa/Thisbe – William Shakespeare: A Midsummer Night’s Dream ; rendező: Balogh Attila, 2014.

Madam Mirandolina – Carlo Goldoni: Mirandolina ; rendező: Dézsi Szilárd, 2013.

Márkó Eszter : Whistler’s Adventures ; rendező: Márkó Eszter, 2013.

2012/2013

Olga, "Murlin Murlo" – Nikolay Kolyada: Murlin Murlo ; rendező: Barabás Árpád, 2013.

Lukrecia – János Háy: The Mandrake ; rendező: Kövesdy István, 2013.

Cowboys – János Háy: The Mandrake ; rendező: Kövesdy István, 2013.

Rabbit – Zalán Tibor: The Ass On Top of the Tower ; rendező: Dézsi Szilárd, 2012.

The Last Moment ; rendező: Bicskei István, 2012.

2011/2012

Helena Robot – (Brave) New World ; rendező: Victor Ioan Frunză, 2012.

Golden-fly/Be Golden ; rendező: Goda Gábor, 2012.

Rita Sebestyén: Antique Market of Kantarzsín ; rendező: Béres László, 2012.

Gerda – H. C. Andersen – Jevgenyij Svarc: Snowqueen ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

2010/2011

Peter Handke: The Hour We Knew Nothing of Each Other ; rendező: Bozsik Yvette, 2011.

Marie – Georg Büchner: Woyzeck ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

Malvin – Big Hootnanny ; rendező: Béres László, 2011.

Mouse – The Secret ; rendező: Dézsi Szilárd, 2010.

Beatrice – Carlo Goldoni: The Liar ; rendező: Barabás Olga, 2010.

2009/2010

Miss Pickford – Based on Olga Barabás: Crime Fiction ; rendező: A társulat, 2010.

Zoltán Danyi: Sun-path in the Cedar’s Shadow ; rendező: Döbrei Dénes, 2010.

Persons, Female Fates of ’48 ; rendező: Béres László, Török Zoltán, 2010.

Diana, her daughter – William Shakespeare: All’s Well That Ends Well ; rendező: Kövesdy István, 2009.

Ráki, his wife – Többsincs prince ; rendező: Barabás Árpád, 2009.

2008/2009

Patient – Playground ; rendező: Bozsik Yvette, 2009.

Lena – Georg Büchner: Leonce and Lena ; rendező: Béres László, 2009.

Prayer for Man ; rendező: Béres László, Török Zoltán, 2009.

Gizella, the czar’s daughter – Péter Kárpáti: Firewater John ; rendező: Anger Zsolt, 2008.

Keszeg, beggar, girl in the office – Tor Äge Bringsvaerd – Papadimitriu Grigorisz: The Great Thief of Colors ; rendező: Katona Imre, 2008.

2007/2008

Vi – Samuel Beckett: 3 Dances to Beckett ; rendező: Vava Ștefănescu, 2008.