Parts at the Figura Studio Theatre:

2019/2020

TÓT LAJOS – Örkény István: Tót Family ; rendező: Florin Vidamski, 2019.

2018/2019

Smoke ; rendező: Hudi László, 2019.

BREANDAN – Martin McDonagh: The Lieutenant of Inishmore ; rendező: Albu István, 2018.

MITCH – Tennessee Williams: A Streetcar Named Desire ; rendező: Botond Nagy, 2018.

VASSILY VASILYEVICH SOLYONY – Chekhov: Three Sisters ; rendező: Albu István, 2018.

2017/2018

DIETER MENRATH, rev. (divinity) – Marius von Mayenburg: Martyr ; rendező: Keresztes Attila, 2018.

COUNT KÜRTÖS / ALBERT SCHLITTENHOF / REPORTER 1 / DOCTOR 1 / DOCTOR 2 / POLICEMAN / THE ICELANDIC MEDIUM / PAMELA FEKETE-ROBERT – Elise Wilk: Cold ; rendező: Leta Popescu, 2018.

S-ELECTED ; rendező: Dávid A. Péter, 2017.

2016/2017

Béla – Moșu Norbert-László – Biró Réka: The Tree of Life ; rendező: Csiki Zsolt, 2017.

THERAMENES – Racine: Phaedra ; rendező: Albu István, 2017.

Count TALPIGHY, spy – Parti Nagy Lajos - Darvas Ferenc: Ibusár ; rendező: Barabás Árpád, 2016.

Boy B – Theresia Walser: Our Forests Haven't Been This Wild In Forever ; rendező: Botos Bálint, 2016.

2015/2016

Gábor – Barabás Olga: Ward Nr. 12 ; rendező: Barabás Olga, 2016.

Cauldron and other items of furniture – Moșu Norbert-Lálszó: Incanto ; rendező: Csiki Zsolt, 2016.

And – Matei Vișniec: Nina ; rendező: Sardar Tagirovsky, 2015.

Friedrich Dürrenmatt: The Physicists ; rendező: Albu István, 2015.

Székely Csaba: Sandmonster ; rendező: Botond Nagy, 2015.

2014/2015

JAKE – Marie Jones: Stones in His Pockets ; rendező: Csuja László, 2015.

Rumcajs – Václav Čtvrtek – Kárpáti Péter: Rumcajs, The Thief ; rendező: Dézsi Szilárd, 2014.

King Wneceslas / Jack – Ubu-ness ; rendező: Márkó Eszter, 2014.

2013/2014

Demetrius – William Shakespeare: A Midsummer Night’s Dream ; rendező: Balogh Attila, 2014.

Count Forlipopoli – Carlo Goldoni: Mirandolina ; rendező: Dézsi Szilárd, 2013.

Márkó Eszter : Whistler’s Adventures ; rendező: Márkó Eszter, 2013.

2012/2013

Militiaman – soldier, crier, adjutant, prisoner, retired soldier – Clenodium ; rendező: Czegő Csongor, Török Zoltán, 2013.

Ligurio – János Háy: The Mandrake ; rendező: Kövesdy István, 2013.

Grandpa on the roof, Illusionist, Landlord on the carriage, policeman – Zalán Tibor: The Ass On Top of the Tower ; rendező: Dézsi Szilárd, 2012.

The Last Moment ; rendező: Bicskei István, 2012.

2011/2012

Harry Domin – (Brave) New World ; rendező: Victor Ioan Frunză, 2012.

Golden-fly/Be Golden ; rendező: Goda Gábor, 2012.

Rita Sebestyén: Antique Market of Kantarzsín ; rendező: Béres László, 2012.

Klaus, Johannes – H. C. Andersen – Jevgenyij Svarc: Snowqueen ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

2010/2011

Peter Handke: The Hour We Knew Nothing of Each Other ; rendező: Bozsik Yvette, 2011.

Imre Katona: Days of Madness ; rendező: Katona Imre, 2011.

Polgár – Big Hootnanny ; rendező: Béres László, 2011.

Bear – The Secret ; rendező: Dézsi Szilárd, 2010.

Ottavio – Carlo Goldoni: The Liar ; rendező: Barabás Olga, 2010.

2009/2010

John Marston – Based on Olga Barabás: Crime Fiction ; rendező: A társulat, 2010.

Zoltán Danyi: Sun-path in the Cedar’s Shadow ; rendező: Döbrei Dénes, 2010.

Persons, Female Fates of ’48 ; rendező: Béres László, Török Zoltán, 2010.

Second soldier – Jevgenyij Griskovec: Winter ; rendező: Béres László, 2010.

Bertram, count of Rousillon – William Shakespeare: All’s Well That Ends Well ; rendező: Kövesdy István, 2009.

Bakarasznyi, old servant – Többsincs prince ; rendező: Barabás Árpád, 2009.

2008/2009

Patient – Playground ; rendező: Bozsik Yvette, 2009.

Little Raszputyin – Péter Kárpáti: Firewater John ; rendező: Anger Zsolt, 2008.

Guard Marcona – Tor Äge Bringsvaerd – Papadimitriu Grigorisz: The Great Thief of Colors ; rendező: Katona Imre, 2008.

2007/2008

III. man – Samuel Beckett: 3 Dances to Beckett ; rendező: Vava Ștefănescu, 2008.