Parts at the Figura Studio Theatre:

2019/2020

OWNER OF THE WATER WAGON, PRIEST TOMAJI, PROFESSOR CIPRIANI – Örkény István: Tót Family ; rendező: Florin Vidamski, 2019.

2018/2019

Smoke ; rendező: Hudi László, 2019.

CHRISTY – Martin McDonagh: The Lieutenant of Inishmore ; rendező: Albu István, 2018.

; rendező: Dézsi Szilárd, 2018.

FYODOR ILYICH KULYGIN – Chekhov: Three Sisters ; rendező: Albu István, 2018.

2017/2018

MARKUS DÖRFLINGER (history, physical education) – Marius von Mayenburg: Martyr ; rendező: Keresztes Attila, 2018.

FERENC / ALBERT SCHLITTENHOF – Elise Wilk: Cold ; rendező: Leta Popescu, 2018.

S-ELECTED ; rendező: Dávid A. Péter, 2017.

Magic Horse / Boxman – Lázár Ervin meséje nyomán írta: Demeter Kata: The Tiniest Witch ; rendező: Nagy Regina, 2017.

2016/2017

Nimble – Moșu Norbert-László – Biró Réka: The Tree of Life ; rendező: Csiki Zsolt, 2017.

THESEUS – Racine: Phaedra ; rendező: Albu István, 2017.

KLEISERMANN MIHÁLY, ticket inspector – Parti Nagy Lajos - Darvas Ferenc: Ibusár ; rendező: Barabás Árpád, 2016.

Hans Rudi, BRAX, Friedel – Theresia Walser: Our Forests Haven't Been This Wild In Forever ; rendező: Botos Bálint, 2016.

2015/2016

Maurizio, a cat – Moșu Norbert-Lálszó: Incanto ; rendező: Csiki Zsolt, 2016.

Mr. Dumitrache – Ion Luca Caragiale: A Stormy Night ; rendező: Albu István, 2016.

Treplev – Matei Vișniec: Nina ; rendező: Sardar Tagirovsky, 2015.

Friedrich Dürrenmatt: The Physicists ; rendező: Albu István, 2015.

Székely Csaba: Sandmonster ; rendező: Botond Nagy, 2015.

2014/2015

CHARLIE – Marie Jones: Stones in His Pockets ; rendező: Csuja László, 2015.

Count – Václav Čtvrtek – Kárpáti Péter: Rumcajs, The Thief ; rendező: Dézsi Szilárd, 2014.

Father Ubu – Ubu-ness ; rendező: Márkó Eszter, 2014.

Ghyabkin – Csehov - Kiss Csaba: But What About the Woman? ; rendező: Albu István, 2014.

2013/2014

Peter Karpat – Roland Schimmelpfennig: The Arabian Night ; rendező: Albu István, 2014.

Zuboly Normert/Pyramus – William Shakespeare: A Midsummer Night’s Dream ; rendező: Balogh Attila, 2014.

Knight Rippafratta – Carlo Goldoni: Mirandolina ; rendező: Dézsi Szilárd, 2013.

Márkó Eszter : Whistler’s Adventures ; rendező: Márkó Eszter, 2013.

2012/2013

Mihail – Nikolay Kolyada: Murlin Murlo ; rendező: Barabás Árpád, 2013.

Callimaco – János Háy: The Mandrake ; rendező: Kövesdy István, 2013.

Zebulond, the ass – Zalán Tibor: The Ass On Top of the Tower ; rendező: Dézsi Szilárd, 2012.

The Last Moment ; rendező: Bicskei István, 2012.

2011/2012

Gall – (Brave) New World ; rendező: Victor Ioan Frunză, 2012.

Golden-fly/Be Golden ; rendező: Goda Gábor, 2012.

Rita Sebestyén: Antique Market of Kantarzsín ; rendező: Béres László, 2012.

Carol Crow – H. C. Andersen – Jevgenyij Svarc: Snowqueen ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

2010/2011

Peter Handke: The Hour We Knew Nothing of Each Other ; rendező: Bozsik Yvette, 2011.

Announcer / Captain / Doctor / Crier – Georg Büchner: Woyzeck ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

Concerned – Big Hootnanny ; rendező: Béres László, 2011.