Több város több iskolájában is játsszuk két tantermi előadásunkat május folyamán:


Mozaik (Rosanna Clarteda) Szabó Máté rendezésében május 6-án Nagyváradon vendégszerepel a 14. HolnapUtán Fesztiválon, majd 15-én Gyergyóalfaluban a Sövér Elek Szakközépiskolában, ezt követően pedig 21-én és 22-én Kézdivásárhelyen a Dr. Csiha Kálmán Református Kollégiumban.

A Madách Imre klasszikusából született, Deli Szófia által rendezett Az ember tragédiája naponta két alkalommal, egy iskolában több osztály számára is bemutatásra kerül. Május 7-én az alfalvi Sövér Elek Szakközépiskola, 8-án a maroshévízi Kemény János Elméleti Líceum, 19-20-án a nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium, 21-22-én pedig a kézdivásárhelyi Dr. Csiha Kálmán Református Kollégium és a Bod Péter Tanítóképző diákjai vesznek részt az előadáson.

A diákok jelentik a színház jövőjét. Hálásak vagyunk mindenkinek, aki munkájával hozzájárult ahhoz, hogy ilyen sok helyszínre eljuthassanak tantermi előadásaink. 


A program megvalósítását a Nemzeti Kulturális Alap támogatta.

2026. május 6.