November

5
Tennessee Williams
A vágy villamosa
Figura Stúdió Színház, Nagyterem
november 5, hétfő 19:00
  • +16
  • ro
  • 2
  • 8
    Elise Wilk
    Hideg
    Gyergyócsomafalva, Borsos Miklós Művelődési Ház
    november 8, csütörtök 19:00
  • +12
  • ro
  • 9
  • 12
    Tomcsa Sándor Színház (Székelyudvarhely)
    Galambos Attila: A fűszerbanya átka
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    november 12, hétfő 12:00
  • 1
  • 13
    Tomcsa Sándor Színház (Székelyudvarhely)
    Galambos Attila: A fűszerbanya átka
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    november 13, kedd 10:00
  • 2
  • 13
    Tomcsa Sándor Színház (Székelyudvarhely)
    Galambos Attila: A fűszerbanya átka
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    november 13, kedd 13:00
  • 3
  • 14
    Puck Bábszínház (Kolozsvár)
    A csillagszemű juhász
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 14, szerda 09:30
  • 1
  • 14
    Puck Bábszínház (Kolozsvár)
    A csillagszemű juhász
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 14, szerda 11:00
  • 2
  • 14
    Tomcsa Sándor Színház (Székelyudvarhely)
    Matei Vișniec: Migránsoook
    Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdióelőadás
    november 14, szerda 19:00
  • +14
  • 1
  • 15
    Puck Bábszínház (Kolozsvár)
    A csillagszemű juhász
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 15, csütörtök 09:30
  • 3
  • 15
    Puck Bábszínház (Kolozsvár)
    A csillagszemű juhász
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 15, csütörtök 11:00
  • 4
  • 16
    Puck Bábszínház (Kolozsvár)
    A csillagszemű juhász
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 16, péntek 09:30
  • 5
  • 16
    Puck Bábszínház (Kolozsvár)
    A csillagszemű juhász
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 16, péntek 11:00
  • 6
  • 16

    Egyetlen
    Kolozsvár, Zug Zone
    november 16, péntek 19:00
  • +12
  • ro
  • 13
  • 17

    Drognapló
    Kolozsvár, Zug Zone
    november 17, szombat 19:00
  • +14
  • 10
  • 17

    Drognapló
    Kolozsvár, Zug Zone
    november 17, szombat 21:00
  • +14
  • 11
  • 20

    Drognapló
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 20, kedd 13:00
  • +14
  • 12
  • 20
    Elise Wilk
    Hideg
    Gyergyóremete, Balás Gábor Művelődési Ház
    november 20, kedd 19:30
  • +12
  • ro
  • 10
  • 21

    Drognapló
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 21, szerda 13:00
  • +14
  • 13
  • 21
    Elise Wilk
    Hideg
    Gyergyóditró, Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Ház
    november 21, szerda 19:00
  • +12
  • ro
  • 11
  • 22

    Drognapló
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 22, csütörtök 13:00
  • +14
  • 14
  • 24
    Andrei Mureșanu Színház (Sepsiszentgyörgy)
    Marius Popa - Cezar Ghioca: Ra, az oroszlán
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    november 24, szombat 17:00
  • +7
  • 1
  • 24

    Egyetlen
    Bethlen Téri Színház, Budapest
    november 24, szombat 19:00
  • +12
  • ro
  • 14
  • 27
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 27, kedd 09:30
  • 1
  • 27
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 27, kedd 11:00
  • 2
  • 28
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 28, szerda 09:30
  • 3
  • 28
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 28, szerda 11:00
  • 4
  • 28
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 28, szerda 19:00
  • 5
  • 29
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 29, csütörtök 09:30
  • 6
  • 29
    Mikropódium Bábszínház (Eger)
    Stop, állj meg és nézz!
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    november 29, csütörtök 11:00
  • 7
  • 29
    Tennessee Williams
    A vágy villamosa
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    november 29, csütörtök 19:00
  • +16
  • ro
  • 3