Október

4

Egyetlen
Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
október 4, csütörtök 19:00
  • +12
  • ro
  • 11
  • 6
    A. P. Csehov
    Három nővér
    Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdióelőadás
    október 6, szombat 19:00
  • +12
  • ro
  • 3
  • 7
    A. P. Csehov
    Három nővér
    Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdióelőadás
    október 7, vasárnap 19:00
  • +12
  • ro
  • 4
  • 10
    Marius von Mayenburg
    Mártírok
    Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdióelőadás
    október 10, szerda 19:00
  • +18
  • ro
  • 7
  • 12

    Drognapló
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 12, péntek 19:00
  • +14
  • 8
  • 14
    Marius von Mayenburg
    Mártírok
    Interetnikai Színházi Fesztivál, Tomcsa Sándor Színház (Székelyudvarhely)
    október 14, vasárnap 21:30
  • +18
  • ro
  • 8
  • 15

    Drognapló
    Interetnikai Színházi Fesztivál, Tomcsa Sándor Színház (Székelyudvarhely)
    október 15, hétfő 21:00
  • +14
  • 9
  • 16
    M Studio (Sepsiszentgyörgy)
    T_oR
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    október 16, kedd 19:00
  • +16
  • 1
  • 18
    Gergye Krisztián Társulata - Gloria Benedikt (Budapest)
    Kokoschka babája
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    október 18, csütörtök 19:00
  • +12
  • 1
  • 19
    Ondřej Novotný
    Összeomlás
    YourLivingRoom
    október 19, péntek 19:00
  • 1
  • 20
    Artus - Goda Gábor társulata (Budapest)
    Raj
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    október 20, szombat 19:00
  • +6
  • 1
  • 24
    Szín-kron csoport
    Ki vagyok én?
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 24, szerda 19:00
  • +6
  • 9
  • 24

    Egyetlen
    M Studio, Háromszék Táncstúdió, Sepsiszentgyörgy
    október 24, szerda 19:00
  • +12
  • ro
  • 12
  • 25
    Szín-kron csoport
    Ki vagyok én?
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 25, csütörtök 11:00
  • +6
  • 10
  • 25
    Szín-kron csoport
    Ki vagyok én?
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 25, csütörtök 13:00
  • +6
  • 11
  • 26
    Szín-kron csoport
    Ki vagyok én?
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 26, péntek 11:00
  • +6
  • 12
  • 26
    Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház, román tagozat (Marosvásárhely)
    Alice Csodaországban
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    október 26, péntek 12:00
  • +4
  • 1
  • 26
    Szín-kron csoport
    Ki vagyok én?
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 26, péntek 13:00
  • +6
  • 13
  • 27
    Ascher Színház (Budapest)
    William Shakespeare: Rómeó és Júlia
    Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
    október 27, szombat 19:00
  • +14
  • 1
  • 30
    Tennessee Williams
    A vágy villamosa
    Figura Stúdió Színház, Nagyterem
    október 30, kedd 19:00
  • +16
  • ro
  • 1