November

1
Puskin nyomán
Anyegin
D-Butan-T Fesztivál, Sepsiszentgyörgy
november 1, szerda 19:00
8
Racine
Phaedra
Kolozsvári Állami Magyar Színház, Nagyszínpad
november 8, szerda 19:00
10
Ion Luca Caragiale
Zűrzavaros éccaka
Balánbánya, Művelődési Ház
november 10, péntek 19:00
13
Puskin nyomán
Anyegin
Thália Színház - Budapest, Nagyterem
november 13, hétfő 19:00
14

Egyetlen
Szigligeti Színház - Nagyvárad, Szigligeti Stúdió
november 14, kedd 19:00
16
Puck Bábszínház (Kolozsvár)
T. Tarakovski: A csuka parancsára
Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
november 16, csütörtök 09:30
16
Puck Bábszínház (Kolozsvár)
T. Tarakovski: A csuka parancsára
Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
november 16, csütörtök 11:00
16
Lilliput Társulat
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa
Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdió
november 16, csütörtök 12:00
16
Lilliput Társulat
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa
Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdió
november 16, csütörtök 14:00
17
Puck Bábszínház (Kolozsvár)
T. Tarakovski: A csuka parancsára
Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
november 17, péntek 09:30
17
Puck Bábszínház (Kolozsvár)
T. Tarakovski: A csuka parancsára
Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
november 17, péntek 11:00
17
Lilliput Társulat
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa
Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdió
november 17, péntek 12:00
17
Lilliput Társulat
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa
Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdió
november 17, péntek 14:00
18
Marie Jones
Kövekkel a zsebében
Borszék, Művelődési Ház
november 18, szombat 19:00
19
Nagyvárad Táncegyüttes
Móricz Zsigmond novellája alapján: Barbárok
Figura Stúdió Színház, Nagyterem
november 19, vasárnap 19:00
25
Marosvásárhelyi Nemzeti Színház – Tompa Miklós Társulat
Dosztojevszkij – Richard Crane: Karamazovok
Figura Stúdió Színház, Nagytermi stúdió
november 25, szombat 19:00
26

AKIVÁLASZTOTT
Figura Stúdió Színház, Stúdióterem
november 26, vasárnap 19:00
28

AKIVÁLASZTOTT
Salamon Ernő Gimnázium
november 28, kedd 10:00
28
Az Udvarhely Néptáncműhely előadása
Az aranyszőrű bárány
Figura Stúdió Színház, Nagyterem
november 28, kedd 12:00
29

AKIVÁLASZTOTT
Salamon Ernő Gimnázium
november 29, szerda 10:00
29
Az Udvarhely Néptáncműhely előadása
Az aranyszőrű bárány
Figura Stúdió Színház, Nagyterem
november 29, szerda 12:00