BEMUTATÓK:
1. Lázár Ervin meséje nyomán írta Demeter Kata: A LEGKISEBB BOSZORKÁNY (mesejáték, rendező: Nagy Regina)
2. DE ÉN KIRE SZAVAZZAK? /munkacím/ (tantermi előadás a Te színházad program keretén belül, rendező: Dávid A. Péter)
3. W. Shakespeare: FELSÜLT SZERELMESEK (vígjáték, koprodukció a székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színházzal, rendezők: Albu István, Zakariás Zalán)
4. Kubiszyn Viktor műve alapján: DROGNAPLÓ /munkacím/ (Fodor Alain Leonard egyéni előadása, rendező: Faragó Zénó)
5. EMBEREKRŐL ÉS TÉNYEKRŐL /munkacím/ (rendező: Leta Popescu)
6. MEGLEPETÉS ELŐADÁS (rendező: Keresztes Attila)
7. A. P. Csehov: HÁROM NŐVÉR (dráma, rendező: Albu István)


MŰSORON MARAD:
1. Puskin nyomán: ANYEGIN (rendező: Botond Nagy)
2. Marie Jones: KÖVEKKEL A ZSEBÉBEN (rendező: Csuja László)
3. Racine: PHAEDRA (rendező: Albu István)
4. EGYETLEN (alkotó-előadó: Máthé Annamária, rendező-koreográfus: Györfi Csaba)
5. I. L. Caragiale nyomán: ZŰRZAVAROS ÉCCAKA (rendező: Albu István)
6. Tóth Krisztina művei alapján: A 12-ES KÓRTEREM (írta és rendezte: Barabás Olga)

FELÚJÍTÁSRA KERÜL:
1. Dürrenmatt: FIZIKUSOK (rendező: Albu István)
2. Csehov – Kiss Csaba: DE MI LETT A NŐVEL? (rendező: Albu István)

GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI BÉRLET:

ÓVODÁSOK:
1. G. Szász Ilona: ÉGIGÉRŐ MESEFA ELSŐ VIRÁGA – MEDVE ÉNEK (rendező: Rumi László)
Ciróka Bábszínház (Kecskemét)
 
2. Garai József: A HÁROM KISMALAC (rendező: Nagy Lázár József)
Cimborák Bábszínház (Sepsiszentgyörgy)

3. T. Tarakovski: A CSUKA PARANCSÁRA (rendezők: Balló Zoltán, Varga Ibolya)
Puck Bábszínház (Kolozsvár)

4. STONE HILL KONCERT (Marosvásárhely)

KISISKOLÁSOK:
1. Lázár Ervin meséje nyomán írta Demeter Kata: A LEGKISEBB BOSZORKÁNY (rendező: Nagy Regina)
Figura Stúdió Színház

2. Benedek Elek meséje alapján: AZ ARANYSZŐRŰ BÁRÁNY (rendező: Nagy Kopeczky Kálmán)
Udvarhely Néptáncműhely (Székelyudvarhely)

3. A Grimm  testvérek  meséje alapján írta Zalán Tibor: RIGÓCSŐR KIRÁLY (rendező: Kuthy Ágnes)
Ciróka Bábszínház (Kecskemét)

4. STONE HILL KONCERT (Marosvásárhely)

ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK:
1. Lázár Ervin meséje nyomán írta Demeter Kata: A LEGKISEBB BOSZORKÁNY (rendező: Nagy Regina)
Figura Stúdió Színház

2. M.Ende-monda nyomán írta Gyulay  Eszter: MOMÓ (rendező: Rumi László)
Ariel Ifjúsági-és Gyermekszínház (Marosvásárhely)

3. Petőfi Sándor: A HELYSÉG KALAPÁCSA: (rendező: Bartal Kiss Rita)
Lilliput Társulat (Nagyvárad)

4. A Grimm tesvérek meséje alapján írta Zalán Tibor: RIGÓCSŐR KIRÁLY (rendező: Kuthy Ágnes)
Ciróka Bábszínház (Kecskemét) V-VI. osztályosoknak

5. Marie Jones: KÖVEKKEL A ZSEBÉBEN (rendező: Csuja László)
Figura Stúdió Színház – VII-VIII. osztályosoknak

KÖZÉPISKOLÁSOK ÉS EGYETEMISTÁK (kínálat a Figura Stúdió Színház előadásaiból):

1. Marie Jones: KÖVEKKEL A ZSEBÉBEN (rendező: Csuja László)
2. I. L. Caragiale nyomán: ZŰRZAVAROS ÉCCAKA (rendező: Albu István)
3. Friedrich Dürrenmatt: FIZIKUSOK (rendező: Albu István)
4. Csehov-Kiss Csaba: DE MI LETT A NŐVEL? (rendező: Albu István)


2017. szeptember 4.