Tanulmányok:

1998/2002 Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem, Színművész szak

Szerepei a Figuránál:

2017/2018

Anya-Banya – Lázár Ervin meséje nyomán írta: Demeter Kata : A legkisebb boszorkány ; rendező: Nagy Regina, 2017.

2016/2017

HUNCUT – Moșu Norbert-László – Biró Réka: Az élet fája ; rendező: Csiki Zsolt, 2017.

ISMENÉ/PANOPÉ – Racine: Phaedra ; rendező: Albu István, 2017.

ANYUSKA, Jolán anyja – Parti Nagy Lajos - Darvas Ferenc: Ibusár ; rendező: Barabás Árpád, 2016.

2015/2016

Bogi – Barabás Olga: A 12-es kórterem ; rendező: Barabás Olga, 2016.

Rozsdás, ékszertolvaj róka – Moșu Norbert-Lálszó: Incanto ; rendező: Csiki Zsolt, 2016.

Matei Vișniec: Nyina ; rendező: Sardar Tagirovsky, 2015.

Friedrich Dürrenmatt: Fizikusok ; rendező: Albu István, 2015.

Narancs – Székely Csaba: A Homokszörny ; rendező: Botond Nagy, 2015.

2014/2015

Manka – Václav Čtvrtek – Kárpáti Péter: Rumcájsz, a rabló ; rendező: Dézsi Szilárd, 2014.

Orosz vitéz – Übüség ; rendező: Márkó Eszter, 2014.

2013/2014

Kórász Tamás/ Prológ – William Shakespeare: Szentivánéji álom ; rendező: Balogh Attila, 2014.

Dejanira, színésznő – Carlo Goldoni: Mirandolina ; rendező: Dézsi Szilárd, 2013.

Nagy Olga meséi nyomán írta: Márkó Eszter: Füttyös kalandjai ; rendező: Márkó Eszter, 2013.

2012/2013

Inna, Olga nővére – Nyikolaj Koljada: Murlin Murlo ; rendező: Barabás Árpád, 2013.

Asszony – Háy János: Mandragóra ; rendező: Kövesdy István, 2013.

Béka a kútban, Lidérc – Zalán Tibor: Szamár a torony tetején ; rendező: Dézsi Szilárd, 2012.

Utolsó pillanat ; rendező: Bicskei István, 2012.

2011/2012

Sulla Robot – Budaházi Attila és Victor Ioan Frunză szövegváltozata: (Szép) új világ ; rendező: Victor Ioan Frunză, 2012.

Sebestyén Rita: Kantarzsíni bolhapiac ; rendező: Béres László, 2012.

Elza, Rablólány – H. C. Andersen – Jevgenyij Svarc: Hókirálynő ; rendező: Dézsi Szilárd, 2011.

2010/2011

Peter Handke: Az óra, amikor semmit nem tudtunk egymásról ; rendező: , 2011.

Katona Imre: A téboly hétköznapjai ; rendező: Katona Imre, 2011.

Varjúné – Török Zoltán szövege alapján: Nagynyavalya ; rendező: Béres László, 2011.

Colombina – Carlo Goldoni: A hazug ; rendező: Barabás Olga, 2010.

2009/2010

EGY FIRENZEI ÖZVEGYASSZONY – William Shakespeare: Minden jó, ha vége jó ; rendező: Kövesdy István, 2009.

2007/2008

Első sógorasszony – Federico García Lorca: Yerma ; rendező: Béres László, 2007.

Komód – Grimm testvérek: Jancsi és Juliska ; rendező: Dézsi Szilárd, 2007.

ANTONIO, a kastély kertésze – Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais: Figaro házassága ; rendező: Anger Zsolt, 2007.

2006/2007

PÉNZTÁROSNŐ – Vaszilij Szigarev: Fekte tej ; rendező: Barabás Árpád, 2007.

Parasitus, a király szolgája – Bornemisza Péter: Magyar Elektra ; rendező: Katona Imre, 2007.

A rosszcsont anyja – Az ezeregyéjszaka meséiből: Abul Hasszán, a rosszcsont ; rendező: Dézsi Szilárd, 2006.

Bírónő – Rókajáték ; rendező: Béres László, 2006.

2005/2006

Lány – Láng Zsolt: Télikert ; rendező: Patkó Éva, 2006.

A kertek asszonya – Történetek a láthatatlan városból ; rendező: Vava Ștefănescu, 2006.

Amandine, Landerneau felesége – Georges Feydeau: Zsákbamacska ; rendező: Kövesdy István, 2005.

Lufi, Lufiárus, Mókus, Kukta – Wilhelm Hauff: Orros, a törpe ; rendező: Dézsi Szilárd, 2005.

Szaggató ; rendező: Uray Péter, 2005.

2004/2005

Fiatal életek indulója (in memoriam József Attila) ; rendező: , 2005.

Hagyaték ; rendező: Béres László, 2005.

Ilona – Molnár Ferenc: Üvegcipő ; rendező: Béres László, 2005.

Xéna – Benedek Elek: Szerencsefi ; rendező: Kolozsi Kilián, 2004.

Vera, pincérlány – Csehov: Lakodalom ; rendező: Florin Vidamski , 2004.

2003/2004

Haláruslány – Molière: Scapin furfangjai ; rendező: Béres László, 2004.

Csubukova, Szofja Sztyepanova – Csehov: Leánykérés ; rendező: Barabás Árpád, 2004.

A feleség/Halál – A malom ; rendező: Uray Péter, 2003.

Luza, a bagoly – Hauff: A gólyakalifa ; rendező: Kolozsi Kilián, 2003.

Gólyák – Hauff: A gólyakalifa ; rendező: Kolozsi Kilián, 2003.

2002/2003

Kar – Aiszkhülosz: Agamemnón ; rendező: Béres László, 2003.

Lisa – Wedekind: Lulu ; rendező: András Lóránt, 2003.

Macska – Grimm testvérek: A brémai muzsikusok ; rendező: A társulat, 2002.

Kórus – Thuróczy Katalin - Horváth Károly: Filléres komédia ; rendező: Árkosi Árpád, 2002.

2001/2002

Madár – Fodor Sándor: Csipike és Kukucsi ; rendező: Béres László, 2002.

Márta – Petőfi Sándor: A helység kalapácsa ; rendező: Béres László, 2001.

1997/1998

Fulvia – Arlecchino az alvilágban ; rendező: Gelu Badea, 1998.

Petőfi egy kicsit másként ; rendező: , 1998.

Anna nővér – Stanisław Ignacy Witkiewicz: Az őrült és az apáca ; rendező: Árkosi Árpád, 1997.

1996/1997

Rómeó és Júlia ; rendező: Vadas László, 1997.

Kokó – Görgey Gábor: Örömállam ; rendező: Vadas László, 1996.

1994/1995

Friedrich Dürrenmatt: A fizikusok ; rendező: Vadas László, 1994.

1992/1993

Gyerekek – Sławomir Mrożek: Ház a határon ; rendező: Kövesdy István, 1992.